Echipa Direcţiei Minorităţi

Text Size:

  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 100%

Current Style: Standard

Accessibility

Szőcs Domokos, Director  e-mail: domokos.szocs@edu.gov.ro 
tel:  021 405 62 17/ interior 1363 
fax: 021 310 42 15 
camera: 59 
Audiențe: marți - 10.00 - 12.00
Szepesi Alexandru - Director adjunct / înv. în limba germană 
e-mail: alexandru.szepesi@edu.gov.ro 
tel: 021.405.62.49/ interior 1127 
tel: 0749.142.060
fax: 021.310.42.15 
camera: 60 
Audiențe: miercuri 10.00-12.00

Dr. Nagy Éva, consilier limba maghiară înv. gimnazial şi liceal

e-mail: eva.nagy@edu.gov.ro
tel: 021 405 57 11, tel. centrală: 021 405 62 00 / interior 1399
fax: 021.405.56.67
camera: 64

Mátyás Emőke-Eva, inspector de specialitate limba maghiară înv. primar şi înv. preşcolar 
e-mail: emoke.matyas@edu.gov.ro     
tel: 0749.017.721
tel: 021.405.62.39/ interior 1327, 1116 
fax: 021.310.42.15 
camera: 62 
Sarău Gheorghe, consilier limba rromani și rromi
e-mail:  gheorghe.sarau@edu.gov.ro   
tel: 021.405.56.39/ interior 1327; 1116
fax: 021.310.42.15
camera: 62

Neculai Livia, expert limba rusă maternă, limba croată maternă
e-mail: livia.neculai@edu.gov.ro
tel: 021.405.56.39/ interior 1116
fax: 021.405.56.57
camera: 62 

Timar Vieroslava Elisabeta, inspector limba cehă, slovacă, bulgară, sârbă
e-mail: vieroslava.timar@edu.gov.ro 
tel: 021.405.57.41/ interior 1429
fax: 021.310.42.15
camera: 58
Bormambet Vildan, inspector limba turcă  
e-mail: vildan.bormambet@edu.gov.ro 
tel: 021.405.56.39/ interior 1327 
fax: 021.310.42.15 
camera: 62 
Codrea Elvira, consilier limba ucraineană, polonă
e-mail: elvira.codrea@edu.gov.ro  
tel: 021.405.62.38/ interior 1116
fax: 021.405.56.57
camera: 62
Nagy Gabriella, consilier limba maghiară pe aria curriculară Om şi societate
e-mail: nagy.gabriella@gov.edu.ro
tel: 0745.275.622
tel: 021.405.62.49/interior 1125
fax: 021.310.42.15
Camera: 60
Dinu Sanda, consilier mijloace de învățământ
e-mail: sanda.dinu@edu.gov.ro 
tel: 021.405.62.81/ interior 1159
camera: 7
Dugăeșescu Anca Amelia, inspector mijloace de învățământ
e-mail: anca.amelia@edu.gov.ro 
tel: 021.405.62.81/ interior 1159
camera: 7